Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Uzaktan Toplantı Yönetimi
ADA TERCÜME OFİSİ

Uzaktan Toplantı Yönetimi

Hızlı bir şekilde gelişen teknoloji ve son zamanlarda yaşanan COVID-19 salgını birçok iş sektöründe eski alışkanlıkların yeniden gözden geçirilmesine ön ayak oldu. Salgın nedeniyle alınan yeni birtakım güvenlik ve sağlık önlemlerinin ardından birçok firma ofisten çalışma yerine evden çalışma sistemini benimsemiştir.

Günümüzde yüz yüze yapılamayan fuarlar, toplantılar, projeler vb. etkinlikler online ortamlarda yapılıyor. Bu tarz etkinliklerin sağlıklı şekilde gerçekleştirilebilmesi için Skype, Zoom, Messenger vb. “Uzaktan Toplantı” yapılmasına olanak sağlayan platformlar aktif şekilde kullanılmaya başlandı.

Uluslararası toplantılar, fuarlar, odak grup görüşmeleri, eğitimler vb. etkinliklerde sizlere uzaktan çeviri desteğinin yanı sıra etkinliğinizin hazırlık aşamasından bitimine kadar tüm adımlarını organize ettiğimiz “Uzaktan Toplantı Yönetimi” ve hosting hizmeti vermekteyiz.

Uzaktan Toplantı Yönetimi başlıca aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır:

Etkinlik organizasyonunun ilgili kişilerle paylaşılması

Teknik destek

Ses ve görüntü kayıt

Grup çalışmaları için grup odaları yönetimi

İhtiyaç halinde tercüman sağlanması (*)

Detaylı bilgi, diğer hizmetler ve sorularınız için info@adatercune.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

* Tercüman desteği için ayrıca fiyat alınız