Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

HAKKIMIZDA

2009 yılında Yeminli Tercüman ve Adli Bilirkişi Erkan Altuner tarafından kurulan İzmir de Ada Tercüme Ofisi konferanslar, forumlar, iş, basın ve sempozyum toplantıları ve her türlü tanıtım faaliyetlerinde simültane ve ardıl tercüme hizmeti ile katalog, web sitesi, sözleşmeler, hukuki ve akademik metinler, kullanım kılavuzları vb. yazılı çeviriler konusunda çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Kurumsal ve Bireysel çeviri hizmetleri departmanlarımızın yanı sıra sözlü ve yazılı çeviri departmanları ve teknik ekipmanları ile “tek noktada hizmet” anlayışını benimseyen Ada Tercüme Ofisi “her toplantının farklı bir dinamiği olduğu” felsefesiyle çalışmaktadır. Müşteri taleplerini tek noktada karşılarken, hizmetlerini bu taleplere göre de şekillendirir.

Kurumunuzun doğru temsil edilmesi hak ettiği standartlarda olabilmesi, is ortağınızın mesajının veya sizin mesajınızın doğru, sağlıklı anlaşılmasıyla mümkün olacaktır. Bu da kaliteli, profesyonel tercümanların oluşturduğu ekiple mümkündür. Hatalı veya yetersiz çevirilerden dolayı Türkiye’nin yıllık ihracat ve ithalat zararları çok büyüktür. Biz, sorumluluklarının bilincinde her geçen gün kendisini teknolojik yeniliklerin takipçisi olarak geliştiren genç, hızlı, araştırmacı, işini seven bir ekibiz. Müşterilerimizin evraklarını gizlilik çerçevesinde arşivleyip ihtiyaç duymaları halinde tekrar kendilerine gönderiyoruz.

İleri teknolojik altyapı: Trados, Wordfast, Dejavu, CAT yazılım programları ile günlük çeviri kapasitemizi iki katına çıkardık. 14 yıldır sektörün içinde olmamızın verdiği bir takım avantajları müsterilerimizle paylasmaktan gurur duyuyoruz. Her dilde tercümeyi aynı günde müşterilerimize en kaliteli hizmetle ulastırma çabasındayız. Öğrencilere, üniversite görevlilerine, akademisyenlere çevirilerinde %15 indirim uygulanmaktadır.

Ayrıca sürekli çalıştığımız firmaların çevirileri de bu indirim kapsamındadır.

2009 yılında başladığı yolculuğuna 2022 yılı itibariyle İzmir’de 3 şubesi ile devam eden Ada Tercüme Ofisi marka bilinirliğini, uluslararası ve Türkiye merkezli önde gelen kuruluşlara sağladığı hizmetler ile her geçen gün artırmaktadır. Ada Tercüme Ofisi’ni tanımak için referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Çalışanlarımızın ve meslek uzmanlarının haklarını mesleki standartlar doğrultusunda korurken müşterilerimiz için yüksek kalite, optimum ücret dengesini sağlayarak, zamanında ve kaliteli çeviri çözümleri sunmak.

Sosyal sorumluluk kapsamında proje gelirlerimizden çeşitli kuruluşlara bağışlar yapma örneğinde olduğu gibi ürettiğimiz her değerde çalışanlarımız, meslek uzmanları, tedarikçi ve müşterilerimiz dâhil toplumun tüm unsurlarına azami faydayı sağlamak.

Tanıtım Videosu
Marka Tescil Belgemiz
+
Tercüman
+
Müşteri
+
Çeviri Projesi
M+
Sayfa Çeviri
Ada Tercüme Ofisi

Professional Ekibimiz

Erkan Altuner

Erkan Altuner

İngilizce / Almanca
Yaren Kurt

Yaren Kurt

Genel Koordinatör
EYLÜL ALTINDAĞ

EYLÜL ALTINDAĞ

Şube Koordinatörü
MELİS ŞAHİN

MELİS ŞAHİN

Şube Koordinatörü / Fransızca / İngilizce
Bahire Maniga

Bahire Maniga

İngilizce-almanca
MERT MİRZA

MERT MİRZA

İngilizce / Almanca
EBRU ERTÜRK

EBRU ERTÜRK

İngilizce / Fransızca
Zeynep Özalpuk

Zeynep Özalpuk

İngilizce
AYŞENUR AYDINER

AYŞENUR AYDINER

İngilizce
BEGÜM SALTIK DENİZ

BEGÜM SALTIK DENİZ

İngilizce
İSMAİL ÇİÇEK

İSMAİL ÇİÇEK

Almanca/İngilizce/Felemenkçe
Saadet Çakır

Saadet Çakır

Almanca
 YELİZ YÜCEL

YELİZ YÜCEL

Almanca
NEJLA TEKCAN

NEJLA TEKCAN

Fransızca
TAMİLA MEHMEDOĞUL

TAMİLA MEHMEDOĞUL

Rusça
YULIYA EMİRBAYER

YULIYA EMİRBAYER

Rusça
Muhammet Yılmaz

Muhammet Yılmaz

Arapça
BAHTİSEN NOVMANOVA

BAHTİSEN NOVMANOVA

Bulgarca
MİRZA ZADEH

MİRZA ZADEH

Farsça / Azerice / Arapça
SAİDA SAİPOVA

SAİDA SAİPOVA

Ukraynaca - Özbekçe - Rusça
Ada Tercüme Ofisi

Nasıl Çalışıyoruz?

Tercüme Talebi

Fiyat Teklif & Onayı

Tercüman Görevlendirme

Biz Çevirmezsek
Dünya Dönmez
Editör Kontrolü

Yeminli Noter Onayı

Aynı Gün Kargo