Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
ADA TERCÜME OFİSİ

Profesyonel Ekibimiz

1982 istanbul doğumlu olan Erkan Altuner Balıkesir Üniversinde Lisans, İzmir Ekonomi Üniversitesinde Yüksek Lisans Eğitimlerinin ardından 2008 yılında Almanya Dr. Robert Eckert Schule’de eğitimini tamamlamıştır. Ada Tercüme Ofisinin kurucu Genel Müdürü’dür.

Erkan Altuner

İngilizce / Almanca

1996 TRABZON doğumlu olan YAREN KURT Lise eğitimini Trabzon Fatih Lisesi'nde , Üniversite Eğitimini ise Karadeniz Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümlerinde tamamlamıştır. Genel Koordinatörlük yapmaktadır.

yaren kurt

Genel Koordinatör

Eylül altındağ

Şube Koordinatörü

1994 İzmir doğumlu olan Melis Şahin lise eğitimini Şirinyer Lisesi’nde, üniversite eğitimini ise Denizli Pamukkale Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Şube Koordinatörlüğü ve aynı zamanda Fransızca - İngilizce dillerinde tercümanlık yapmaktadır.

MELİS ŞAHİN

Şube Koordinatörü / Fransızca / İngilizce

1998 Lefkoşa/KKTC doğumlu olan Bahire MANİGA Lise eğitimini Güzelyurt Türk Maarif Koleji’nde, Üniversite eğitimini ise Ege Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünde tamamlamıştır. İngilizce ve Almanca dillerinde tercümanlık yapmaktadır.

Bahire Maniga

İngilizce / Almanca

1999 Konya doğumlu olan Mert Mirza, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünde çift ana dal programı kapsamında İngilizce ve Almanca dil çiftleriyle tamamlamıştır. İngilizce ve Almanca dillerinde çevirmenlik yapmaktadır.

MERT MİRZA

İngilizce / Almanca

2001 İzmir doğumlu Ebru Ertürk, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü 4. sınıf öğrencisidir. İngilizce ve Fransızca dillerinde çeviri yapmaktadır.

EBRU ERTÜRK

İngilizce / Fransızca

biyografi eklenecek...

Zeynep Özalpuk

İngilizce

Ayşenur aydıner

İngilizce

Begüm saltık deniz

İngilizce

İSMAİL ÇİÇEK

Almanca/İngilizce/Felemenkçe

14.04.1957 Sakarya doğumludur. Orta ve Lise eğitimini ve Goethe Enstitüsü Alman Dili eğitimini Berlin Almanya’da tamamlayan Çakır medical, hukuk ve teknik çeviriler alanında hizmet vermektedir.

Saadet Çakır

Almanca

Yeliz Yücel

Almanca

Nejla Tekcan

Fransızca

Tamila Mehmedoğul

Rusça

yulıya emirbayer

Rusça

biyografi eklenecek...

muhammet yılmaz

Arapça

BAHTİSEN NOVMANOVA

Bulgarca

Mirza Zadeh

Farsça / Azerice / Arapça

Saida saipova

Ukraynaca - Özbekçe - Rusça